Sugestia w kwestii komunikacji

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: Konkordat »

Pilat pisze: 7 gru 2018, o 15:56 Drodzy Państwo,

[osverdis.pl: wycinam część nie dotyczącą tego wątku, autor zamieścił ten sam wpis w 2 działach]



Zastanawiam się tylko, czy chcą Państwo czytać raz w miesiącu o tym, że np. wymieniliśmy 13 świetlówek, dosypaliśmy piasek do piaskownicy, uzupełniliśmy korę w zieleni, dokonaliśmy analizy pękających posadzek w hali garażowej, wyczyściliśmy wentylatory Areco znajdujące się na dachach czy odpowiedzieliśmy na prośbę mieszkańca dotyczącą złego sygnału w antenie zbiorczej. Tego Państwo oczekują? Dla mnie może tak być. Możemy pisać i umieszczać wszystko w gablotach. Lecz może już mamy pisać w gablotach to już niech to będą sprawy naprawdę ważne i istotne dla Wspólnoty. Podpowiedzcie proszę jakąś przemyślaną strategię
Może gablota na takie rzeczy to lekka przesada, jednak ja chętnie taki LOG z działań na rzecz osiedla bym gdzieś zobaczył. Jeśli forum jest "mało bezpieczne" to może e-kartoteka...
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: osverdis.pl »

Co to znaczy, że forum jest mało bezpieczne?
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: Kris »

Dziękujemy :)
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: Konkordat »

@osverdis.pl To znaczy że np. inne osoby uważają że przekazywanie danych akurat tutaj nie spełnia ich wymagan związanych z bezpieczeństwem. Może bardziej komfortowo czują się w nnych miejscach. Nic sobistego Maciek.

Dla mnie forum byłoby idealnym miejscem na log. Oddzielny wątek dla zweryfikowanych. Tylko do odczytu. Z prawem pisania dla zarządu i administracji.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: Kris »

Szczerze, to uważam, że przesadzacie. Forum to forum, a nie log i tak jest okej.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: osverdis.pl »

@Konkordat, no więc właśnie, zgadzamy się, że forum te wymogi spełnia. Ja sprzeciwiam się rozsiewaniu nieprawdziwych informacji, bo ktoś "nie czuje się komfortowo", czy nie podoba mu się administrator forum. Nie ma żadnych merytorycznych przesłanek żeby twierdzić, że wymagania związane z bezpieczeństwem nie są tu spełnione.

Wracając do meritum, też bym chętnie raz w miesiącu taki wykaz przeczytał.
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: Konkordat »

Ja tylko napisałem co mnie interesuje. A taki dziennik prac dla mnie jest interesujący. Obrazuje jak żyje osiedle, jakie ma problemy i jak je rozwiązane. Jest baza wiedzy. Cenne dla wszystkich. Oczywiście u nas znajdziesz się 100 powodów żeby tego nie zrobić.... No chyba że nie mam racji :)
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: Kris »

@Konkordat, ale teoretycznie po to jest newsletter, tam dostajemy takie info i jeśli to za mało, to warto o tym pogadać, ale samo medium, moim zdaniem, jest wystarczające...
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: Konkordat »

Spoko, niech będzie newsletter byle szczegółowy i regularny.
ewa
Posty: 99
Rejestracja: 30 cze 2014, o 11:14
Budynek: 53F

Re: Sugestia w kwestii komunikacji

Post autor: ewa »

tak - szczegółowy i regularny newsletter
ODPOWIEDZ