Skrzynki na listy

Tutaj zgłaszamy i opisujemy wszelkie usterki zauważone na terenie osiedla.
aniasz
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 23
Rejestracja: 22 lis 2012, o 17:01

Skrzynki na listy

Post autor: aniasz »

Nie wiem czy już ktoś zauważył jakie mamy funkcjonalne skrzynki na listy. Dzisiaj pobrałam całą swoją pocztę bez jej otwierania :)
tom
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 10 paź 2012, o 22:35
Budynek: 53B

Re: Skrzynki na listy

Post autor: tom »

Jak zgubie klucz wiem gdzie szukac pomocy ;)
aga2005
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 11
Rejestracja: 26 mar 2012, o 21:54
Budynek: 53B
Numer mieszkania: 11

Re: Skrzynki na listy

Post autor: aga2005 »

a nasze listy były przejrzane, otwarte i włożone do skrzynki
podziwiam chamstwo i ciekawość
abel
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 164
Rejestracja: 4 gru 2012, o 18:41

Re: Skrzynki na listy

Post autor: abel »

Czy skrzynki są takie same w całej inwestycji? Nie zauważyliśmy problemów ze skrzynką, ale może dlatego, że nie przyglądaliśmy się...
ludziki
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 74
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 13:35

Re: Skrzynki na listy

Post autor: ludziki »

Nie wiem, jak inni, ale my proponujemy zgłoszenie tej sprawy drogą oficjalna Ronsonowi z postulatem ich wymiany. Szczerze mówiąc bardzo nie uśmiecha nam się, żeby ktoś nam przeglądał korespondencję, zwłaszcza, że chcielibyśmy, aby przesyłki polecone były w nich zostawiane. Kto się dołącza?
tom
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 10 paź 2012, o 22:35
Budynek: 53B

Re: Skrzynki na listy

Post autor: tom »

Chcialbym lepiej zrozumiec w czym jest problem poniewaz dzis staralem sie wyjac jakas ulotke ze skrzynki i nie dalem rady. Albi mam za duza lape albo trzeca miec jakis patent.

Btw w moim poprzednim mieszkaniu skrzynki byly bardzo podobne.
abel
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 164
Rejestracja: 4 gru 2012, o 18:41

Re: Skrzynki na listy

Post autor: abel »

Sprawdzialiśmy dziś i rzeczywiście, moją cienką dłoń można włozyć do skrzynki i pomacać zawartość, a nawet wyciągnąć. Nie podoba nam się to, słaba to rzecz.
ludziki
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 74
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 13:35

Re: Skrzynki na listy

Post autor: ludziki »

Dwie godziny temu wyjęłam wszystkie ulotki ze swojej skrzynki bez jej otwierania. I nie mam mega szczupłych dłoni.
sp00ky
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 16 paź 2012, o 21:44

Re: Skrzynki na listy

Post autor: sp00ky »

A skrzynki nie maja przyjetego jakiegos standardu? Gdybym byl developerem kupilbym skrzynki ktore sa tanie i spelniaja wymogi. Te pewnie takie sa i nie specjalnie bedzie mozna u developera cos z tym zrobic :(( Proponuje uzbroic skrzynke przy wlocie od srodka w kotwiczki z wedkarskiego :))
Zarty zartami, ale teraz jak bede czekal na jakis list to nie bede juz wiedzial czy nie doszedl czy tez ktos mi go podprowadzi ze skrzynki :( Szczerze watpie by nasz kochany Ronson cokolwiek z tym zrobil. Najlepszym tego przykladem jest telewizja cyfrowa naziemna i kompletna zlewka w tym temacie.
Jedyne rozwiaznie jaiie widze to zmniejszenie wysokosci otworu skrzynki od wewnatrz. Dla sadystow poprzez przyklejenie rzedu zyletek kub nozy do tapet.
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Skrzynki na listy

Post autor: Justa »

Ja wczoraj też odbierałam pocztę bez otwierania skrzynki :roll: proponuję te skrzynki zgłosić administracji bloku, bo z tego co wczoraj rozmawiałam z Panią z biura to Ronson umywa ręce w momencie odebrania przez nas kluczy... Resztę zadań poza rejkojmią przejmuje już Administrator.
Pozdrawiam

Justa
ODPOWIEDZ