Petycja

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Petycja

Post autor: Justa »

Ale jesteście MEEEEGGGAAA !!!! tyle podpisów :D Dziękuję :)

Fajnie jest mieć TAKICH Sąsiadów :D
Pozdrawiam

Justa
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Petycja

Post autor: Andrew »

:D :D :D
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Petycja

Post autor: Kris »

:)
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Petycja

Post autor: Konkordat »

ILE???
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Petycja

Post autor: Justa »

Powracam do Was z petycjami :)


Tak wiem, że zaraz będą hasła w tylu "znowu", ale wynik pierwszego skrzyknięcia się i Wasze zaangażowanie przerosło moje ( i nie tylko moje) najśmielsze oczekiwanie.

Poniżej petycja dotycząca komunikacji na ul.Człuchowskiej.

W ostatniej fazie jest jeszcze petycja dotycząca stworzenia parku za naszym osiedlem i przeniesienia tam placu zabaw z Parku Powstańców Warszawy. Może w takiej formie uda nam się wywalczyć zielony i zagospodarowany teren koło naszego osiedla. Czuję się poniekąd odpowiedzialna, za przypilnowanie, żeby plac zabaw był w naszej okolicy - przynajmniej w podobnej formie jak ten co był z budżetu.

Petycja będzie oczywiście dostępna na Ochronie od dnia jutrzejszego.
Poproszę p.Pawła Waniaka o przesłanie jej drogą mailową wraz z moja petycją placu zabaw przesyłka pewnie będzie w przyszłym tygodniu.

Ogromnie liczę na Wasze wsparcie i taki odzew jak w przypadku tej pierwszej petycji.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Fantastycznych mamy Sąsiadów 8-)
Załączniki
Petycja w sprawie ul. Człuchowskiej (1).pdf
(113.36 KiB) Pobrany 331 razy
Pozdrawiam

Justa
marcinn06
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 235
Rejestracja: 30 sie 2012, o 12:46

Re: Petycja

Post autor: marcinn06 »

Ja jestem przeciwny komunikacji kołowej na człuchowskiej. Otwarcie tego przelotu ponownie znacznie zwiększy ruch na tej ulicy. Pamietam z jaka szybkością poruszały się tam pojazdy i jakie zagrożenie stanowił wyjazd z garażu. Dodatkowo zwiększy się hałas dla mieszkańców posiadających okna od człuchowskiej. Chcemy coś poprawić zlikwidujmy zawalidrogi, które z naszej ulicy zrobiły ulice jednokierunkową.
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Petycja

Post autor: Konkordat »

Cała petycja OK, ale mi tez otwieranie Człuchowskiej dla ruchu kołowego średnio się podoba. Co do ruchu pieszego sytuacja jest dramatyczna i wymaga naprawy pilnej. Nie da się tej petycji rozbić na dwie? Wydaje mi się że będzie wtedy więcej osób chętnych do podpisania.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Petycja

Post autor: Kris »

Dokładnie, również jestem absolutnie przeciwny aktywizowaniu tej ulicy dla ruchu kołowego... szczególnie, dopóki nie zostanie rozwiązana kwestia parkowania na środku drogi pod naszymi oknami... wstrzymajcie się z tym, to naprawdę nietrafiony pomysł! Zrobi się z naszej małej, wąskiej drogi dojazdówka do osiedla Olbrachta II, a także pozostałych domków...

Usuńmy ten parking na środku drogi, a nie wymyślajmy dodatkowych zagrożeń!!!
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Petycja

Post autor: Nod »

W planie zagospodarowania Szulborska jest slepa i nie bedzie sie laczyc z Czluchowska & rondem, ktore powstanie w miejscu dzialki. Fajnie by bylo jakby jednak to tak zostalo. Nie rozumiem jaki interes w otwarciu tej drogi maja mieszkancy Verdis, ze taka petycja znajduje sie na naszym osiedlu?

Swoja droga, zachowanie wlasciciela dzialki jest tragiczne - "Wkurwie ludzi to moze, beda pisac petycje i miasto w koncu zadziala". Zachowanie bliskie logice terrorystow ....
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Petycja

Post autor: Kris »

Ale dlaczego wkurwia ludzi? Jego teren, zamyka i robi co chce... nie widzę problemu...
ODPOWIEDZ