Czy warto kupic mieszkanie w Budynku F

Rozważasz zakup? To dział dla Ciebie, tu zadawaj pytania.
rx8
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2013, o 19:06

Czy warto kupic mieszkanie w Budynku F

Post autor: rx8 »

Witajcie, zamierzam kupic mieszkanie na osiedlu Verdis i chciałabym się zapytac jaka to okolica czy jest przyjazna do zamieszkania z małymi dziecmi?
jakie macie doswiadczenia z developerem? czy wywiazuje sie z terminow? na co zwracac uwage zawierajac umowe? jaki jest koszt czynszu mieszkania powyzej 60m. z góry dziekuje za odpowiedzi
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Czy warto kupic mieszkanie w Budynku F

Post autor: osverdis.pl »

rx8, obawiam się, że musisz po prostu przejrzeć forum. Odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania już tu są:).
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Czy warto kupic mieszkanie w Budynku F

Post autor: Konkordat »

Prawda. Warto tez zweryfikowac ile mieszkan zostalo w etapie I i II.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Czy warto kupic mieszkanie w Budynku F

Post autor: Kris »

... i jakie jest zdanie fachowców i właścicieli o mieszkaniach, które mieli okazję przejrzeć niedawno...
rx8
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2013, o 19:06

Re: Czy warto kupic mieszkanie w Budynku F

Post autor: rx8 »

Czytam i zdania sa podzielone. bo mam zamiar przeniesc sie z innej dzielnicy i nie wiem czy warto...
teraz to wokół plac budowy ale jak to wszystko powstanie to może byc nawet ładnie...
a bardzo zakorkowany jest ten rejon?

Dzięki
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Czy warto kupic mieszkanie w Budynku F

Post autor: Kris »

rx8, powiem Ci tak... od pięciu lat mieszkam w tym rejonie (500m od tego osiedla) i nie widzę dla siebie lepszego miejsca... W wakacje zacząłem szukać mieszkania do kupienia i straciłem półtorej miesiąca na szukanie, bo chciałem zobaczyć, czy może jest coś lepszego, niż Nasze osiedle... niestety, nigdzie mi nie odpowiadało... ten rejon jest dla mnie idealny. Wszystko blisko - praca, siłownia, basen, sklepy... 'żyć nie umierać' chciałoby się rzec :)

Wiem, że powyższe nie jest absolutnie obiektywne, gdyż w Warszawie nie mieszkałem w innych miejscach, więc nie mam porównania, jednakże okolice które oglądałem w wakacje, niestety nie przypadły mi do gustu...

Rejon jako taki zakorkowany nie jest... rano, przed 7:00 dojeżdżam z Olbrachta do pracy na Kasprzaka, w przeciągu 7 - 8 minut... na samych osiedlowych uliczkach, rano mogą się tworzyć niewielkie korki, szczególnie zimą... ale może w końcu wybudują za osiedlem drogę, która jest w planach zagospodarowania przestrzennego, co pomoże upłynnić ruch...
rx8
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2013, o 19:06

Re: Czy warto kupic mieszkanie w Budynku F

Post autor: rx8 »

Dziękuję Krzysztof za info....
krążę wokół już od miesiąca ( ba pierwsze próby miałam nawet w zeszłym roku o tej porze) i sama nie wiem...
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Czy warto kupic mieszkanie w Budynku F

Post autor: Kris »

rx8 pisze:Dziękuję Krzysztof za info....
Nie ma sprawy :)

rx8 pisze:krążę wokół już od miesiąca ( ba pierwsze próby miałam nawet w zeszłym roku o tej porze) i sama nie wiem...
Ja również tak 'krążyłem' i jedyne co straciłem prócz paliwa, to większy wybór lokali... :cry:
ODPOWIEDZ